Malý a roztomilý jezevčík na zeď – nechcete ho?

21.11.2018
Psi jsou velmi milými stvořeními – občas nám sice dělají starosti, ale oni to nemyslí nijak špatně. Jen občas „uklouznou“. Ale stejně je milujeme a pravděpodobně je budeme vždy obdivovat.
Malý a roztomilý jezevčík na zeď – nechcete ho?

I v našem týmu VelkeSamolepky.cz jich pár máme. A dnes pro vás máme motiv inspirovaný jedním z nich – je to jezevčík Roura (je kolegy Ondry). Už od pohledu poznáte, proč se tak jmenuje.

Jméno už naznačuje, že Roura nebude krátký pes. Spíše je opravdu podlouhlý – stejně jako roura. I přes lehce negativní název je náš psík opravdový mazlíček s velkou inteligencí. Vždy poslouchá a ví, co může a co ne. Prostě ideální pes.

Psí samolepky do každého domova

Mějte také svého dokonalého psa – například v podobě psí samolepky. Jezevčík je mírumilovný a rozhodně vám nezabere moc místa. V podobě nálepky na stěnu má i jiné přednosti – a za ně ho budete milovat:

  • nikdy vám nepoškrábe novou podlahu,
  • nemusíte ho venčit,
  • nebude vás budit štěkáním,
  • nepokouše souseda.

Ta poslední „výhoda“ vás může někdy mrzet, protože snad každý má ve svém okolí nesnesitelného souseda, který nemá na práci nic lepšího, než si vymýšlet problémy a stěžovat si na ně u vás. Nebo vás pomlouvat v okolí… Ale prostě každá mince má svůj rub a líc:)

Aspoň nemáte se svým „chlupatým“ mazlíčkem na stěně žádné starosti. Naopak – dělá vám jen radost. Nejlépe uděláte, když ho v bytě umístíte na dobře viditelné místo – Roura prostě miluje pozornost. Dávejte pozor, abyste ho ťapkami dali na hranu stěnu a podlahy – bude vypadat, že je neustále v pohybu a jen co chvíli se k vám rozeběhne.

Samolepky psů se hodí samozřejmě do rodin, kde všichni milujete (a třeba i máte) psy. Alternativou je mít psí samolepky pro ty, kteří nemohou mít reálného chlupáče – například kvůli malému bytu, alergiím na srst, nebo kvůli málo času. I pro ty jsou dekorativní samolepky skvělým bytovým doplňkem.

Co vy naši čtenáři? Milujete spíše psy nebo kočky? Máte doma nějaké? Nebo jste na jiné „chlupáče“? Myši, morčata? Nebo dokonce exotičtější domácí mazlíčky? Napište nám, jak to u vás doma vypadá:)

od 889 Kč

Jezevčík 001

111×60 cm za 889 Kč
120×65 cm za 1 039 Kč
148×80 cm za 1 579 Kč
185×100 cm za 2 469 Kč
222×120 cm za 3 549 Kč

od 999 Kč

Jezevčík 002

120×62 cm za 999 Kč
155×80 cm za 1 659 Kč
194×100 cm za 2 589 Kč
233×120 cm za 3 729 Kč

Další články

Jak najít samolepku na zeď do obývacího pokoje?

21.11.2018

Obývací pokoj bývá středobodem našeho domova. Zde se všichni potkáváme, společně trávíme odpočinek, zde i nejvíce komunikujeme se zbytkem rodiny. A také sem bereme své návštěvy. Bez krásného obývacího pokoje si ani neumíme představit život.

ZDARMA si stáhněte 23 stránkovou e-knihu o výběru samolepek

21.11.2018

Chcete si vybrat tu nejkrásnější samolepku na zeď do svého domova, ale nevíte, jaký motiv, barvy (ani do jaké místnosti) si vybrat pěknou dekoraci? Pomůžeme vám s výběrem vhodné samolepky, která přesně padne do interiéru každé z vás. Připravili jsme 23 stránkovou příručku, kterou si můžete stáhnout zdarma.

Vrááu – nebojte se, tygr na zdi nekousne

21.11.2018

Tygr je velmi mocné zvíře – jedním máchnutím vám může rozpárat krk… Ale nebojte, vy se ničeho bát nemusíte – náš pruhovaný tygr je přítulný domácí parťák.

Jak najít krásnou samolepku na zeď do koupelny

21.11.2018

Koupelny jsou velmi specifické, co se týče výzdob. Většinou zde máte kachličky, nebo umakart. S druhým zmíněným nejsou žádné problémy, co se týče výdrže samolepek – u kachliček je to horší, protože výplně mezi jednotlivými kachličkami mohou nasávat vodu.

Jak se vám líbí nálepky berušky?

27.11.2018

Znáte nějaké roztomilejší zvířátko, než jsou berušky? Jsou maličké, umí lítat a mají krásně červené krovky s výraznými retro puntíky – módnější hmyzátko byste těžko pohledali.

Magazín

zavřít