„Protože si vždy vyberu“ říká spokojená zákaznice

1.3.2019
Dnes tu máme referenci z e-shopu VelkeSamolepky.cz – připravili jsme pro vás rozhovor s nejčastější zákaznicí. Je to paní Michaela z Třebíče a snad každý měsíc mají od ní jednu objednávku. Podíváme se, proč nakupuje samolepky na zeď, jak si nálepky vybírá a jaké motivy má nejraději.
„Protože si vždy vyberu“ říká spokojená zákaznice

Zdravím paní Michaelo, jak jste se vlastně o e-shopu VelkéSamolepky.cz dozvěděla?

Páni, to už je déle, ale hledala jsem myslím tipy na vyzdobení obývacího pokoje na jednom z bydlících magazínů a ejhle – jejich motivy se mi prostě líbily.

Dle počtu vašich objednávek (13 pozn. red.) byste měla mít vyzdobenou každou místnost v bytě, viďte.

Ale kdeže… Ne všechny motivy jsem měla pro sebe. U mě doma jsou jen motýlci, květiny, velký strom a rákos do koupelny. Zbylé 3 byly vybrané dárky pro mé blízké. Dokonce i tchýňka jednu dostala. A musím uznat, že to dobře prolomilo ledy.

Proč vlastně nakupujte stále u jednoho e-shopu se samolepkami? Nebo vybíráte si i jinde?

Zatím nebyl důvod měnit, protože samolepky dobře vypadají, na zdi drží pěkně a pořád mi dělají radost. Asi se na nich při výrobě nešetřilo – a je to vidět. A proč stále tam? Protože si vždy vyberu – ale těch krásných motivů mají opravdu moc. Kdo si z toho má pořád vybírat? Vždyť bych potřebovala nový byt na všechny květiny a dekorace, co bych si přála.

To jsem ráda, že si stále máte z čeho vybírat. Jak vlastně vybíráte nové samolepky? Na co dáváte hlavní důraz?

Materiál (PVC od německého dodavatele pozn. red.) je dobrý, takže nemusím zkoumat kvalitu samolepky. Plnou pozornost tak věnuji motivu a barevnosti. Chci aby se mi krásně hodily k zbytku bytu. Takže kulaté motivy do pokoje, kde převažují spíše oblejší tvary a ostré třeba do kuchyně. Vím, že na výběr motivu mají nějakou publikaci, ale ještě jsem si ji nestáhla. Ani nevím, jestli bych to coby starší zvládla. Třeba to zkusím. Zatím jsem tedy s výběrem problémy neměla. Musím zaklepat na dřevo.

Je něco, co se vám nelíbí na e-shopu VelkeSamolepky.cz?

Výhoda je zároveň nevýhodou – mají velké množství samolepicích motivů (1383 v době rozhvoru – pozn. red.), takže si vyberou milovníci snad všeho. Jenže v tom množství je už těžší si vybrat – vždyť já bych si jich vzala i víc, ale nedokážu se mezi nimi rozhodnout. Plus tolik volných zdí doma nemám:)

Děkuji za náš rozhovor:) přeji spoustu krásných dní s našimi samolepkami.

I já děkuji.

Co říkáte na náš rozhovor? Navnadil vás na koupi bytové dekorace? Chcete si vyzdobit některou z místností ve vašem domově? Napište nám také svou zpětnou vazbu – budeme rádi za každý komentář:)

Další články

Líbila by se vám samolepka s lebkou?

01.03.2019

Pro někoho možná morbidní motiv, ale lebka je pro mnohé vyjádřením jejich temné duše. A chtějí, aby i ostatní věděli, kolem čeho se jejich myšlenky zaobírají. Nemusí to být vůbec smrt, lebka je pro mnohé ztělesněním moudrosti, nesmrtelnosti a také i symetrické krásy. Nikdo tedy nemusí myslet na to nejhorší – vždyť je to jen jedna lebka. A na vaší zdi:)

Jak vybrat vhodné barvy samolepek se zvířaty?

01.03.2019

Zvířecí samolepky patří mezi nejoblíbenější mezi mnoha milovníky bytového designu. Díky široké paletě barev a množství zvířat v podobě nálepek na stěnu se není čemu divit. Jenže při výběru krásné samolepky můžete narazit – především při po jejím nalepení. A to bývá už pozdě.

Krásná Francouzka jen pro vás…

01.03.2019

Krásná elegantní Francouzska si zaslouží váš obdiv – vždy šarmantní, vždy nádherná a šik. Kdo by jí odolal? Opravdu netušíme – já jsem jí rovnou propadla. Nejraději bych se na ni dívala od rána do večera. Ale to bych neměl čas na psaní pro vás – a to by byla škoda.

Nejlepší samolepky pro milovníka cestování

01.03.2019

Jste milovníci nespoutaných dobrodružství po celém světě? Kašlete na cestovní kanceláře a raději si vybíráte své cesty sami? Připravili jsme pro vás výběr nejlepších samolepek, které ocení především milovníci cestování.

5 nejhezčích samolepek pro dospělé

01.03.2019

Dnes jsme pro vás vybrali nejkrásnější samolepicí dekorace, které ocení především dospělí. A nemusíte se hned děsit. Nepůjde o žádné „tvrdé“ motivy, které by mohly překvapit (a vyděsit) případnou návštěvu rodičů či prarodičů.

Magazín

zavřít