ZDARMA si stáhněte 23 stránkovou e-knihu o výběru samolepek

21.11.2018
Chcete si vybrat tu nejkrásnější samolepku na zeď do svého domova, ale nevíte, jaký motiv, barvy (ani do jaké místnosti) si vybrat pěknou dekoraci? Pomůžeme vám s výběrem vhodné samolepky, která přesně padne do interiéru každé z vás. Připravili jsme 23 stránkovou příručku, kterou si můžete stáhnout zdarma.
ZDARMA si stáhněte 23 stránkovou e-knihu o výběru samolepek

Jmenuje se 10 tipů pro výběr nejkrásnější samolepky na zeď. Hlavními body celé e-knihy jsou tyto rady:

  1. Barvy jsou základ!
  2. Jakou zvolit velikost…
  3. Stačí mi jen jedna samolepka?
  4. Milujete nějaký koníček?
  5. Jaké máte další bytové dekorace.
  6. Do jakých místností dát samolepku.
  7. Inspirujte se ročním obdobím.
  8. Nechte samolepky vyniknout.
  9. Méně je někdy více.
  10. Konkrétní tipy na motivy pro kuchyň, ložnici a obývací pokoj.

Zaujalo vás více tipů? Nebo jen jeden? Stáhněte si celý e-book ZDARMA – připravili jsme ho přímo pro naše čtenáře a věříme, že vám pomůže s výběrem nejkrásnější nálepky na stěnu.


Online verze ebooku k prohlédnutí a stažení zde

Další články

Jak najít samolepku na zeď do obývacího pokoje?

21.11.2018

Obývací pokoj bývá středobodem našeho domova. Zde se všichni potkáváme, společně trávíme odpočinek, zde i nejvíce komunikujeme se zbytkem rodiny. A také sem bereme své návštěvy. Bez krásného obývacího pokoje si ani neumíme představit život.

Malý a roztomilý jezevčík na zeď – nechcete ho?

21.11.2018

Psi jsou velmi milými stvořeními – občas nám sice dělají starosti, ale oni to nemyslí nijak špatně. Jen občas „uklouznou“. Ale stejně je milujeme a pravděpodobně je budeme vždy obdivovat.

Vrááu – nebojte se, tygr na zdi nekousne

21.11.2018

Tygr je velmi mocné zvíře – jedním máchnutím vám může rozpárat krk… Ale nebojte, vy se ničeho bát nemusíte – náš pruhovaný tygr je přítulný domácí parťák.

Jak najít krásnou samolepku na zeď do koupelny

21.11.2018

Koupelny jsou velmi specifické, co se týče výzdob. Většinou zde máte kachličky, nebo umakart. S druhým zmíněným nejsou žádné problémy, co se týče výdrže samolepek – u kachliček je to horší, protože výplně mezi jednotlivými kachličkami mohou nasávat vodu.

Jak se vám líbí nálepky berušky?

27.11.2018

Znáte nějaké roztomilejší zvířátko, než jsou berušky? Jsou maličké, umí lítat a mají krásně červené krovky s výraznými retro puntíky – módnější hmyzátko byste těžko pohledali.

Magazín

zavřít