Magazín

Podzim / zima … aneb v jakých barvách bude váš interiér moderní

04.09.2019

V přírodě se zima začala už projevovat a všechno obarvila bílou sněhovou barvou. To ale neznamená, že bílá musí dominovat i u vás doma. Inspirujte se módními barvami, které byly představené pro období podzim / zima.

Až na konec světa… nebo ještě mnohem dál?

01.09.2019

V dnešní době není problém kdykoliv a kamkoliv vycestovat… no jeden problémek by se asi našel – většina lidí, které znám, mi totiž vždycky řekne, že by cestovali moc rádi, ale nemají na to prostě čas.

Samolepky a kuchyně… jde tato kombinace vůbec k sobě?

24.08.2019

Když jsem si prohlížela články, které jsem poslední dobou psala, zjistila jsem, že téměř všude se zmiňuju o tom, že samolepky se dají nalepit do obývaku, dětského pokoje (ať už dívčího nebo chlapeckého), ložnice nebo na chodbu. Ale zapomněla jsem na jednu důležitou místnost – pro někoho je to dokonce místnost nejdůležitější – kuchyni!

Jako James Bond…

23.08.2019

Co zpříjemňuje pobyt doma vám? Jídlo? Dobrá kniha nebo film? To určitě taky, ale pro mě je to příjemná společnost – ideálně je to taková společnost, kterou vám budou všichni závidět!

Co jste o samolepkách nejspíše (ne)věděli?

22.08.2019

Samolepky jsou velice zajímavou a efektivní dekorací do vašeho interiéru. Ale je vzhled to jediné, co vás na samolepce zajímá, nebo se necháte ovlivnit i jinými aspekty? Já osobně měla k samolepkám z e-shopu VelkeSamolepky.cz pár otázek a s odpověďmi na ně se s vámi ráda podělím ????

S designerem nebo bez? Jak nejlépe zařídit obývák – ROZHOVOR

21.08.2019

Když jsem přemýšlela nad tématem pro dnešní článek, uvědomila jsem si, že už jsem dlouho nikoho „nevyslýchala“. A když mi bylo jasné, že to tentokrát bude rozhovor, chvíli mi trvalo, než jsem našla někoho zajímavého, kdo by mi na moje otázky odpovídal. Ale podařilo se ????

Jak na „sexy“ obývák?

20.08.2019

V článcích, které jsem psala, jste si mohli přečíst, jak jsem si sama lepila samolepku na zeď, kterou jsem dostala k Vánocům.

Kočka nebo pes?

19.08.2019

Už od pradávna rozdělují tato roztomilá zvířátka lidstvo do dvou skupin: na milovníky psů a milovníky koček. A můžete se snažit sebevíc, tyto dva „nepřátelské protipóly“ prostě dohromady nedáte :).

Vyberete si i vy z nejprodávanějších motivů?

18.08.2019

Mnoho mých známých přemýšlí o vyzdobení svého interiéru nějakou pěknou samolepkou na zeď. Nápad je to dobrý, ale podle jejich vlastních slov to má jeden háček: „Jak si mám z takového množství vybrat tu nejlepší samolepku?“

Není motýl jako motýl – TIP na samolepky

17.08.2019

Dneska jsme si pro vás připravili srovnání dvou velice roztomilých motivů – respektive jednoho motivu, ale dvou různých samolepek. A tímto motivem není nic jiného než elegantní motýl. ????

Podzim je tu, buďtě in v barvách drahých kamenů

16.08.2019

Barvu roku (respektive barvy roku), které každoročně vyhlašuje firma Pantone Colour Institute, už nějaký ten čas známe. Pro připomenutí to je pudrově růžová a světle modrá.

Nejenom venku může strom růst

15.08.2019

Blíží se nám kalendářní podzim – pro mnohé tím začíná období melancholie a špatné nálady. Ovšem naprosto zbytečně. Podzim je krásné období plné barevných inspirací.

Jak vybrat samolepku na zeď pro školáka?

14.08.2019

Je září a to znamená jediné – škola. Pro prvňáčky je to začátek něčeho nového a na začátek školního roku se nesmírně těší. Starší žáci tak nadšení nejsou. A přiznejme si, ani pro rodiče zářím nezačíná období klidu.

Samolepky sluší nejenom zdím!

13.08.2019

Velkoformátové samolepky na zeď zdobí nejeden interiér české domácnosti. A jak už samotný název napovídá, většina lidí je lepí právě na zdi. Ale samolepky se dají využít i jinak.

„Zamilovala jsem se do jednoho stromu a rovnou jsem si ho objednala,“ svěřila se spokojená zákaznice

12.08.2019

Nikdo nemá rád všeználky, kteří nedělají nic jiného, než radí. A abychom se do role takovýchto všeználku sami nedostali, připravili jsme si pro vás rozhovor se zákaznicí e-shopu VelkeSamolepky.cz. Jedná se o paní Annu z Uherského Hradiště, která se s vámi podělí o své zkušenosti s e-shopem… a prozradí mnohem více ????

Magazín

zavřít