Magazín

VIDEONÁVODY k lepení samolepek na zeď

05.12.2018

Zhlédněte si ukázky, jak se lepí různé motivy samolepek na zeď. K snadnějšímu lepení a zaručeně dobrému výsledku doporučujeme účast dvou lidí. Videonávody jsou v angličtině, jejich účelem je ukázat postup při lepení motivů různé velikosti a složitosti.

Do jakého pokoje se hodí samolepka na zeď s motýlem?

03.12.2018

O motýlech jsme psali už jednou – a to konkrétně v sekci tipy na krásné motivy, kde jsme ho vybrali jako pěknou nástěnnou dekoraci s motýlem. Už zde můžete najít užitečné tipy pro vhodnou barevnost, velikost i umístění.

Pohádková víla do každého dětského pokoje

03.12.2018

Na našem magazínu o nástěnných bytových dekoracích si přijdou na své nejenom milovníci automobilů, letadel, zvířátek a módy, ale i malá děvčátka. Přesně ta, která milují pohádkové světy s princeznami, rytíři, draky, hrady a… vílami. Ano víly jsou naším nosným tématem, které vám chceme představit.

Moudrá samolepicí sova jako dekorace

03.12.2018

Kdo by doma nechtěl mít jednoho z nejchytřejších parťáků, který je považován za intelektuála zvířecí říše? Že netušíte, o koho jde? Je to přeci moudrá stará sova. Ta dokáže svou chytrostí přelstít ledajakého nepřítele nebo svou kořist. Vždy si připraví smělý a promyšlený plán, který jí pomůže dostat se do cíle. Možná bychom se od ní mohli něco přiučit – nemyslíte?

Nejkrásnější podzimní samolepky – VÝBĚR

03.12.2018

Máme tu krásný podzim plný barevných stromů a chmurného a náladového počasí. Někteří ho nenávidí a jiní zase milují. Každopádně není na škodu se na něj připravit v podobě sezónní výzdoby svého interiéru.

Pruhy sem a tam… od nalepovací zebry

03.12.2018

Africká zvířena je neskutečně fascinující – ty tvary, barvy a velikosti. Tolik kombinací. A zebra je dle naší redakce jedním z nejhezčích zvířecích motivů, které si můžete vybrat. Už od přírody má zebra kontrastní barevnost, takže se neztratí na žádné zdi – a to ani u vás.

Jak se vám líbí nálepky berušky?

27.11.2018

Znáte nějaké roztomilejší zvířátko, než jsou berušky? Jsou maličké, umí lítat a mají krásně červené krovky s výraznými retro puntíky – módnější hmyzátko byste těžko pohledali.

Každá žena miluje krásné květiny

27.11.2018

Květiny nás doprovázejí už od pradávna. Vždy byly symbolem pro krásu, energii a zdraví. A my ženy jsme jimi rády obdarovávány. Nikdo z žen snad neodmítne krásnou květinu. Mnohdy si ji ale musíme nadělit samy, protože naše protějšky nevidí naše (pro nás) „nepřehlédnutelné“ signály… Ale to nevadí, oni nám to vynahrazují jinak.

Kdy nejlépe oživit vaši zeď?

27.11.2018

Kdy je nejlepší čas, abyste oživili vzhled vašeho interiéru? Například pomocí nástěnné dekorace nebo nové barvy zdi? Případně kombinace? Kdy je nejvhodnější čas? To se dozvíte už dnes.

Krásný vláček milují především malé děti

27.11.2018

Copak dělá vláček? Tůůůů, tůůů, tůůů… Nikdy se nezastaví (a rozhodně ne, když má zpoždění), neustále pádí vstříc novým zážitkům a neznámým dálkám. Kdo by nechtěl být v jeho „kůži“? Ať už jako samotný vlak, nebo cestující.

Rybky, rybky a rybičky jako nálepky

27.11.2018

Rybky, rybky, rybičky… kdepak jste? Kde vás najdeme? No přeci v našem dnešním tipu na nástěnný motiv plný rybiček. Pokud jste milovníci vodní zvířeny, tento motiv by u vás rozhodně neměl chybět.

Jak najít samolepku na zeď do obývacího pokoje?

21.11.2018

Obývací pokoj bývá středobodem našeho domova. Zde se všichni potkáváme, společně trávíme odpočinek, zde i nejvíce komunikujeme se zbytkem rodiny. A také sem bereme své návštěvy. Bez krásného obývacího pokoje si ani neumíme představit život.

ZDARMA si stáhněte 23 stránkovou e-knihu o výběru samolepek

21.11.2018

Chcete si vybrat tu nejkrásnější samolepku na zeď do svého domova, ale nevíte, jaký motiv, barvy (ani do jaké místnosti) si vybrat pěknou dekoraci? Pomůžeme vám s výběrem vhodné samolepky, která přesně padne do interiéru každé z vás. Připravili jsme 23 stránkovou příručku, kterou si můžete stáhnout zdarma.

Malý a roztomilý jezevčík na zeď – nechcete ho?

21.11.2018

Psi jsou velmi milými stvořeními – občas nám sice dělají starosti, ale oni to nemyslí nijak špatně. Jen občas „uklouznou“. Ale stejně je milujeme a pravděpodobně je budeme vždy obdivovat.

Vrááu – nebojte se, tygr na zdi nekousne

21.11.2018

Tygr je velmi mocné zvíře – jedním máchnutím vám může rozpárat krk… Ale nebojte, vy se ničeho bát nemusíte – náš pruhovaný tygr je přítulný domácí parťák.

Magazín

zavřít